Home / Event / WYBORY PREZYDENTA I VICE PREZYDENTA POLSKIEGO KLUBU NA LATA 2017/18

WYBORY PREZYDENTA I VICE PREZYDENTA POLSKIEGO KLUBU NA LATA 2017/18

Nov
20
W niedzielę 20-go listopada o godz. 15:00 w Polskim Klubie w Denver odbędą się WYBORY PREZYDENTA ORAZ VICE PREZYDENTA NA LATA 2017/18.
Wszystkich członków Klubu zainteresowanych kandydowaniem na któreś z powyższych stanowisk prosimy o zgłaszanie sie do p. Romana Sałaty lub p. Andrzeja Burcharda, przedstawiciela Komisji Nominacyjnej pod numer 303-988-6251. Osoby niezrzeszone, chcące oddać swój głos, muszą się najpierw zapisać do Klubu. Można to zrobić na naszej stronie internetowej www.polishclubofdenver.com, zakładka Membership.

 Obecnymi kandydatkami na Prezydenta i Vice Prezydenta Klubu są p. Katarzyna Żak oraz p. Iwona Salomon, pełniące obie funkcje od stycznia 2015 roku.
 Komisja Nominacyjna Na zebraniach członkowskich we wrześniu I pazdzierniku, powołano Kom. Nominacjną na nadchodzące wybory Prezydenta i Vice-Prezydenta Klubu. Do Komisji Nominacyjnej zgłosił się p. Roman Sałata oraz p. Andrzej Burchard.
Komisja Wyborcza Na wzrsniowym zebraniu członków, wybrano Kom. Wyborczą na nadchodzące wybory Prezydenta i Vice-Prezydenta Klubu. Do Komisji Wyborczej zgłosili się p. Barbara Wołoch, p. Marian Różyc, oraz p. Piotr Gzowski.
Top